Categories
biznes

Rejs Elbląg Ostróda po pochylniach statkiem Zefir

Rejs Elbląg Ostróda po pochylniach statkiem Zefir

Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję do rejs Elbląg Ostróda po pięknych pochylniach Buczyńca na Zefirze – jedynym w Polsce żaglowcu motorowym!

Podczas rejsu będzie można zobaczyć m.in:

-Port Gdański

-Stare Miasto

-Stocznię Gdańską

-Katedrę Oliwską

I wiele więcej!

Rejsy po pochylniach zaczynamy w maju

Rejsy po pochylniach rozpoczynają się w maju, kiedy pogoda jest ciepła, a woda spokojna. Rejsy te są doskonałym sposobem na zobaczenie miasta z innej perspektywy, dają możliwość zwiedzenia nabrzeża i poznania historii miasta. Jest kilka firm, które oferują takie rejsy, a różnią się one długością, ceną i trasą. Wybierz rejs, który odpowiada twojemu budżetowi i harmonogramowi, i pamiętaj, aby zapytać o wszelkie zniżki lub oferty pakietowe, które mogą być dostępne.

Ostróda rejsy statkiem Zefir

Odpocznij od codziennego zgiełku i pośpiechu podczas rejsu luksusowym statkiem Zefir. Dzięki przestronnym kabinom, różnorodnym rozrywkom na pokładzie i wyśmienitym posiłkom, Zefirr to idealny sposób na relaks i odprężenie

Podczas rejsu będziesz miał okazję zwiedzić piękne miasto Ostróda, położone na brzegu jeziora Michigan. Przespaceruj się urokliwymi uliczkami, odwiedź lokalne sklepy i atrakcje oraz podziwiaj wspaniałe widoki na jezioro.

Jeśli szukasz wyjątkowych i relaksujących wakacji, nie szukaj dalej niż Ostródacruises na Zefirze!

Rejs Ostróda Elbląg

Rejs Elbląg Ostróda to szlak wodny w Polsce łączący miasta portowe Ostróda i Elbląg. Jest wykorzystywany do rejsów turystycznych i żeglugi rekreacyjnej. Droga wodna składa się z szeregu kanałów, jezior i rzek. Ma około 60 km długości, a jej pokonanie zajmuje około 9 godzin.

Pierwsza część rejsu odbywa się po jeziorze Drużno, które połączone jest z drugim jeziorem – Jeziorakiem – kanałem Pasłęka. Jeziorak jest największym jeziorem na szlaku wodnym i jest połączony z trzema mniejszymi jeziorami – Śniardwy, Mamry

Rejs Elbląg Ostróda

Rejs Elbląg Ostróda to dwudniowy rejs, który odbywa się po Wiśle w Polsce. Rejs rozpoczyna się w Elblągu, a kończy w Ostródzie i jest doskonałym sposobem na podziwianie pięknych krajobrazów polskiej wsi. Rejs obejmuje przystanki w różnych wsiach i miasteczkach po drodze, dzięki czemu można poznać lokalną kulturę i historię. Nie brakuje też okazji do pływania, wędkowania i pieszych wycieczek po przepięknej okolicy. Bez względu na to, czy szukasz relaksującego wypoczynku, czy ekscytującej przygody, Rejs Elbląg Ostróda z pewnością Cię nie zawiedzie.

Statek Zefir oferuje Rejs Elbląg Ostróda

Statek Zefir oferuje rejsy z Elbląga do Ostródy, dwóch najpiękniejszych miast w Polsce. Statek może pomieścić 200 pasażerów i 50 członków załogi. Jest w pełni wyposażony w nowoczesne udogodnienia i urządzenia. Czas trwania rejsu wynosi 4 godziny, a cena obejmuje posiłki i rozrywkę.

Pochylnia Buczyniec – rejsy statkiem

Pochylnia Buczyniec to polska firma oferująca krótkie i długie rejsy po Wiśle. Firma dysponuje flotą nowoczesnych łodzi, wyposażonych we wszystkie udogodnienia niezbędne do komfortowej i przyjemnej podróży. Wszyscy członkowie załogi są doskonale wyszkoleni i doświadczeni w zapewnianiu najwyższej jakości usług dla wszystkich gości

Pochylnia Buczyniec oferuje wiele różnych pakietów rejsów, które są idealne dla par, rodzin i grup przyjaciół. Bez względu na to, czy szukasz romantycznego wyjazdu, czy żądnej przygód podróży, Pochylnia Buczyniec ma dla Ciebie idealną ofertę rejsów

Rejs statkiem Ostróda

Rejs Elbląg Ostróda po Kanale Elbląskim jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Polsce. To świetny sposób na poznanie kraju i jego wielu pięknych zabytków. Trasa prowadzi przez jedne z najbardziej malowniczych obszarów Polski, w tym przez Pojezierze Mazurskie. Zobaczysz także historyczne miasto Elbląg, w którym znajduje się wiele ważnych zabytków. Rejs odbywa się na pięknym statku Ostróda, który został zbudowany na początku XX wieku. Jest to jeden z najlepiej zachowanych statków z tej epoki. Rejs trwa około czterech godzin i jest niezapomnianym przeżyciem.

Rejsy Ostróda statkiem Zefir

Rejs statkiem Zefir to świetny sposób na zobaczenie zabytków Ostródy i okolic. Statek oferuje wiele różnych opcji rejsów, więc możesz wybrać taką, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiedzać, zrelaksować się, czy po prostu spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, na Zefirze znajdziesz rejs dla siebie.

Rejsy statkiem po pochylniach w Ostródzie

Jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Ostródzie są rejsy statkiem po pochylniach. Każdego roku tysiące osób przyjeżdża, aby doświadczyć tej wyjątkowej formy transportu. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, jest znalezienie renomowanej firmy oferującej takie usługi. Jest wiele firm, które oferują takie usługi.

Ostróda to piękne miasto położone w północno-wschodniej Polsce. Leży na skraju Pojezierza Mazurskiego, co sprawia, że jest to idealne miejsce na rejsy statkiem. W mieście znajdują się dwie pochylnie, z których korzystają łodzie różnej wielkości.